Datum a místo konání: Praha Hostivař, 23. 4. 2015

Pořadatel: http://www.priro.eu

Kategorie K - krátká
Poř. Příjmení       Jméno       VŠ          Příjmení       Jméno       VŠ              čas
1.   Krausová       Katka       UK    2. LF Bauer          Tomáš                       0:41:40
2.   Vágnerová      Tereza      Abs.        Johanovský     Tomáš       Abs.            0:47:51
3.   Čtveráková     Iveta       UK    PřF   Lžíčař         Martin      Abs.            0:48:12
4.   Daňhová        Veronika    JČU         Šimbera        Jan         UK        PřF   0:50:26
5.   Pantůčková     Klára       UK    PřF   Klanica        Radek       UK        PřF   0:51:42
6.   Kociánová      Barbora     UK    MFF   Hauptfleisch   Filip       UK        MFF   0:51:50
7.   Měchurová      Kristýna    UK    PřF   Razím          Matyáš      UK        PřF   0:53:29
8.   Steklíková     Klára       UK    PřF   Kubelka        Vojtěch     UK        PřF   0:54:05
9.   Kovářová       Kristýna    UK    PřF   Havlíček       Vojta       UK        PřF   0:54:21
10.  Fajstová       Alena       Abs.  FF    Stehlík        Petr        Abs.            0:57:00
11.  Loukotova      Sarka       UK    PřF   Michetschlager Lukas       UK        PřF   0:59:25
12.  Kvasničková    Anežka      VŠCHT       Balouch        Martin      UK        PřF   0:59:45
13.  Perlíková      Pavla       Abs.  PřF   Perlík         Martin      Abs.            1:00:40
14.  Vajnerová      Věra        UK    1. LF Svatoň         Karel       UK        3.LF  1:05:12
15.  Šídová         Kateřina    UK    PřF   Krupka         Jáchym      Jiná            1:09:26
16.  Kočová         Lenka       UK    PedF  Samuel         Pečenka     UK        PřF   1:09:50
17.  Kalasová       Ilona       UK    PřF   Fiedler        Michal      Abs.            1:12:35
18.  Šustrová       Lenka       UK    PřF   Špicar         Josef       UK        PřF   1:15:09
19.  Novotná        Kateřina    UK    PřF   Hamala         Vojtěch     UK        PřF   1:15:26
20.  Červená        Lucie       UK    PřF   Benda          Jakub       UK        MFF   1:15:28
21.  Kaščáková      Dorota      UK    PřF   Pulmann        Ján         UK        MFF   1:16:09
22.  Škvorová       Rebeka      ČVUT  FBMI  Škvor          Daniel      ČVUT      FIT   1:17:37
23.  Dalecká        Linda       UK    PřF   Ficek          František   UK        PřF   1:20:07
24.  Pilátová       Jitka       UK    3.LF  Kopriva        Tomáš       UK        3.LF  1:24:55
25.  Jančarová      Bára        UK    PřF   Vachuška       Jakub       UK        PřF   1:28:12
26.  Jindrová       Miroslava   UK    PřF   Tauš           Petr        UK        PřF   1:29:15
27.  Kohoutová      Lucie       UK    PřF   Trögel         Martin      UP              1:29:25
28.  Vydláková      Alena       UK    PřF   Rusnák         Samo        UK        PřF   1:47:14
DISK Šestáková      Eliška      UK    MFF   Vácha          Petr        ČVUT            1:43:02
DISK Jeřábková      Tereza      UK    PřF   Rössner        Filip       UK        PřF   1:56:23
DNF  Míčková        Kristýna    UK    PřF   Slavík         Petr        Jiná            #N/A
DNF  Novohradská    Dana        Abs.        Vrbatová       Gabriela    Abs.            #N/A
DNF  Štěpánková     Petra       ČZU         Humpál         František   ČVUT            #N/A


Kategorie E - elita
Poř. Příjmení       Jméno       VŠ          Příjmení       Jméno       VŠ              výsledný čas
1.   Prostředníková Monika      Abs.        Merta          Ondřej      Abs.            1:11:40
2.   Čermákova      Kristyna    VŠE         Wagner         Libor       ČVUT            1:18:31
3.   Hausmannová    Klára       Abs.        Drahokoupil    Aleš        Jiná            1:21:12
4.   Ďáblice        Něžná       VŠE         Větrovský      Tomáš       VŠE             1:23:50
5.   Štembergová    Lucka       Abs.        Štemberg       Milan       Abs.            1:34:52
6.   Smutná         Anežka      UK    MFF   Keresteš       Jiří        UK        MFF   1:37:35
7.   Urbanovská     Aneta       VŠE         Hvězdný        Petr        VŠE             1:51:04
8.   Flašarová      Kristýna    UK    PřF   Krause         David       UK        PřF   1:59:50
DISK Bahnová        Dana        ČZU         Spilka         Petr        ČZU             2:03:26
DISK Bělousová      Niki        UK    PřF   Šefc           Michal      Abs.            2:06:03
DISK Jánská         Alena       VŠE         Nepraš         Vláďa       VŠE             2:12:12
DNF  Nováková       Terezie     UK    PřF   Uhlíř          Marek       UK        PřF   #N/A

Kategorie D - dlouhá
Poř. Příjmení       Jméno       VŠ          Příjmení       Jméno       VŠ              výsledný čas
1.   Mechlová       Lenka       Jiná        Janda          Martin      Jiná            0:56:56
2.   Jebavá         Lucka       UK    PřF   Kučera         Michal      UK        PřF   1:12:28
3.   Silovská       Hana        Abs.        Černý          Ondřej      Abs.            1:13:55
4.   Chejnovská     Anna        UK          Polášek        Petr        UK              1:14:30
5.   Středová       Lucie       Abs.        Beneš          Michal      Abs.            1:14:53
6.   Mikova         Hanka       ČZU         Pliva          Petr        Abs.            1:28:41
7.   Petrmichlová   Lůca        Abs.        Böck           Adam        Abs.            1:37:16
8.   Modráčková     Jana        UK    PřF   Stoklasa       Michal      UK        PřF   1:43:27
9.   Czepieczová    Miriam      UK    PřF   Krauskopf      Tomáš       UK        PřF   1:44:32
10.  Konečná        Radka       VŠE         Tesař          Pavel       UK        FSV   1:52:35
11.  Habániková     Shannel     UK    PřF   Blahut         Jan         UK        PřF   1:52:47
12.  Zajíčková      Jana        UK    2. LF Buček          Aleš        UK        PřF   1:53:24
13.  Volencová      Kamila      Abs.        Adam           Hurta       Abs.            2:02:27
14.  Konvalinková   Tereza      UK    PřF   Michal         Ivo         Abs.            2:09:16
15.  Minichová      Mária       VŠCHT       Jindřich       Mrlík       VŠCHT           2:13:15
16.  Marečková      Lucie       UK    PřF   Vaněk          Lukáš       Abs.      FSV   2:23:10
DNF  Jaroměřská     Tereza      UK    PřF   Zajíček        Jan         Jiná            #N/A
DNF  Jandová        Michaela    Abs.        Skala          David       Abs.            #N/A

Kategorie S - skorelauf                                                                     limit   body za výsledný počet
Poř. Příjmení       Jméno       VŠ          Příjmení       Jméno       VŠ          čas              kontr.  bodů    
1.   Burgerová      Monika      Abs.        Ševčík         Jakub       Abs.        1:14:41  ANO     24      24
2.   Cmuntová       Kačka       UK    3.LF  Barvíř         Honza       UK    PřF   1:16:58  ANO     24      24
3.   Hájková        Zuzana      UK    PřF   Rubík          Pavel       UK    PřF   1:24:22  NE      26      21
4.   Hrdá           Hana        ČZU         Křížan         Jiří        Abs.  PřF   1:10:47  ANO     17      17
5.   Tomková        Johanka     Jiná        Skřivan        Tomáš       UK    MFF   1:16:20  ANO     17      17
6.   Vahalova       Petra       UK    MFF   Hancl          Jaroslav    UK    MFF   1:29:00  NE      26      17
7.   Poesová        Anna        Abs.        Zeisek         Vojtěch     UK    PřF   1:18:31  ANO     15      15
8.   Barbora        Maroušková  Abs.        Vít            Maroušek    Abs.        1:20:11  NE      16      15
9.   Honesova       Lenka       UK    PřF   Klouda         Jan         UK    PřF   1:20:30  NE      16      15
10.  Shrbená        Tereza      VŠE         Karlec         Jan         Abs.        1:23:20  NE      19      15
11.  Poláčková      Tereza      UK    PřF   Mašín          David       UK    PřF   1:24:29  NE      17      12
12.  Vařechová      Michaela    Abs.        Blížil         David       Abs.        1:16:53  ANO     11      11
13.  Roubalová      Markéta     UK    PřF   Zevl           Jiří-Jakub  UK    PřF   1:21:02  NE      10      8
14.  Malečková      Michaela    UK    PřF   Tůma           Pavel       UK    PřF   1:23:41  NE      12      8
15.  Šulcová        Iva         Abs.        Šabatka        Petr        Abs.        1:25:11  NE      13      7
16.  Patáková       Zuzana      UK    MFF   Paták          Pavel       UK    MFF   1:39:30  NE      26      6
17.  Rimahazi                               Pagáč                                  1:26:37  NE      11      4
18.  Lněničková     Petra       UK    PřF   Marek          Jakub       UK    PřF   1:41:32  NE      26      4
19.  Palúchová      Miroslava   UK    PřF   Michna         Jan         UK    PřF   1:34:05  NE      16      1
20.  Krejčová       Markéta     UK    PřF   Duben          Ondřej      UK    PřF   1:34:00  NE      5       -9
21.  Řežábková      Karolina    UK    PřF   Šulc           David       UK    PřF   1:42:11  NE      12      -9
DISK bez partnerky                          Vicek          Pavel       Abs.        1:28:58  NE      18      9 (mimo soutěž)
DNF  Peterová       Lenka       VŠE         Veverka        Pavel       VŠE         #N/A     x       0       DNF
DNF  Voženílková    Kristýna    Abs.        Zemek          Ondřej      UK    PřF   #N/A     x       0       DNF

Časový limit skorelaufu byl 1:20:00, za každou načatou minutu zpoždění se strhnul 1 bod.